«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

Медична та соціальна інфраструктура є одними із першочергових пріоритетів відновлення

07.06.2024


Представники держави та міжнародних партнерів обговорили виклики відновлення під час конференції «Відновлення послуг з охорони здоров’я на рівні громади».

Інтегрований підхід є ключовим для відновлення доступу до медичної та соціальної допомоги в умовах війни. На цьому наголосили спікери конференції «Відновлення послуг з охорони здоров’я на рівні громади», що організована Проєктом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». Під час заходу заступниця Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Наталія Козловська підкреслила важливість відновлення та оновлення інфраструктури задля надання якісних медичних та соціальних послуг на рівні громад.

«Відновлення медичної та соціальної інфраструктури є одним із першочергових пріоритетів на звільнених територіях. Ми також інвестуємо в якісне оновлення та розширення можливостей для надання необхідних послуг в усіх інших громадах, адже внутрішня міграція спричинила новий більший попит. Всі ці процеси відбуваються прозоро, підзвітно та за принципом build back better. Міжнародна підтримка та залученість керівництва самих громад дозволяє залучати більше ресурсів та використовувати їх у довгостроковій перспективі та з урахуванням сучасних викликів», – зазначила Наталія Козловська.

Спікери конференції наголосили на важливості координації зусиль між різними секторами та організаціями для забезпечення безперервності та якості послуг зі збереження життя та здоров’я українців.

Представники міжнародних організацій та місцевих громад поділилися успішними прикладами співпраці, які дозволили покращити надання медичних та соціальних послуг. Особливо було відзначено важливість підтримки міжнародними стратегічними партнерами та донорами, що надають необхідні ресурси та експертизу.

До заходу долучились представники Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство соціальної політики України, Офісу Президента та НСЗУ Національна служба здоров'я України. А також міжнародні партнери, що надають підтримку програмам відновлення України: Місія USAID - US Agency for International Development в Україні USAID Ukraine - USAID Україна, представництво World Health Organization (WHO) в Україні, представництво World Bank в Україні, проєкти міжнародної технічної допомоги.


447964226_860298756138307_5784351438955372906_n.jpg

447974424_860299412804908_3245947211164965275_n.jpgМіністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України 

Назад в раздел