«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

ПРИПИНЕНО МОРАТОРІЙ НА ПЕРЕВІРКИ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

10.01.2019

Дія закону «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» припинено 1 січня 2019 року. https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1728-19

Нагадаємо,  інспекційна система в Україні трансформується в напрямку ризикоорієнтованого підходу. Як роз’яснили у прес-службі Кабміну, інспекційні органи будуть фокусуватися на прозорій оцінці суб'єктів господарювання та попередження податкових ризиків, а бізнес – знати, коли і чому до нього прийде інспектор.

На порталі inspections.gov.ua 26 інспекційних органів з 33 відкрили інформацію про своїх перевірках. В єдиній системі опубліковано близько 250 тис. планів і близько 48 тис. результатів вже проведених перевірок. Державна фіскальна служба також сформувала план-графік документальних перевірок на 2019 рік. У нього включені майже 5 тис.суб'єктів господарювання з обсягами задекларованих доходів за 2017 рік – 1,14 трлн гривень.

Мораторій на перевірки бізнесу в Україні діяв з 2014 року. Це рішення приймалося з метою припинити тиск на підприємців з боку контролюючих органів, за допомогою чого виключити чинник корупції та стимулювати розвиток малого та середнього бізнесу.


Інформація використана з сайта Конфедерації будівельників України


Назад в раздел