«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

Агентство відновлення оголосило новий тендер на відбудову у Ягідному

16.11.2023


Продовжується комплексне відновлення Ягідного: Агентство відновлення оголосило тендер на відбудову ще 21 приватного будинку. Відновлення житла – першочергове завдання, тому на цьому етапі зосередження саме на ньому. Зараз у Ягідному живе близько 350 людей. Збудують 9 житлових будинків та капітально відремонтують 117 у єдиному дизайн-коді села. За проєктом відбудови, будинки будуть не лише реконструйовані, а й термомодернізовані. Будівельники замінять вікна та вхідні двері, утеплять фасади, влаштують покрівлі і встановлять паркани.

У жовтні Агентство відновлення провело тендери на ремонт 16 багатоквартирних будинків по вулиці Дружби та Лісовій. Поки що триває оформлення документів та узгодження договірних цін. Після підписання договорів з підрядниками розпочнуться роботи. Також наприкінці жовтня оголосили перші торги на відбудову 20 індивідуальних будинків. Наразі – процес кваліфікації переможців. Ще один тендер на ремонт 17 індивідуальних будинків оголосили на початку листопада – проходить аукціон.

Ягідне, яке знаходиться за 15 км від Чернігова, впродовж березня минулого року було повністю окуповане російськими військами. Майже усі будівлі в селі – зруйнували або пошкодили.

Нагадаємо, що у квітні цього року Ягідне було включене до переліку постраждалих населених пунктів, які відновимо в межах експериментального проєкту.

13 червня тут провели перші консультації з мешканцями, після чого Агентство відновлення та проєктна компанія «АІММ» презентували концепцію відбудови. 10 липня у селі пройшли громадські слухання: люди змогли вибрати різні варіанти нового дизайн-коду та заповнили анкети, де вказали пошкодження свого майна і бажані варіанти його вигляду після відбудови.

Трохи згодом також буде оновлено транспортно-пішохідну мережу, буде зроблено реконструкцію вулиць, влаштовано нове покриття доріг, зовнішнє освітлення, проведено інтернет. Планується облаштування зупинки громадського транспорту та парковки, урбан-парку і спортивного майданчика. Крім цього в селі облаштують бювет із питною водою

А на місці школи буде меморіальний комплекс.

Будівельні компанії запрошують долучитися до відбудови Ягідного. Посилання на тендер тут.Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України

Назад в раздел