«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»

ЄДЕССБ – алгоритм дій інженера технічного нагляду

в Реєстрі будівельної діяльності на порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва" (ЄДЕССБ)

АЛГОРИТМ ДІЙ 

І. Первинна авторизація та верифікація

1. Перейти за посиланням https://admin.e-construction.gov.ua/dashboard та пройти авторизацію за допомогою особистого електронного ключа.

2. При першому вході система запросить заповнити інформацію в розділі «Профіль».
Далі треба перейти в АРМ ЗАЯВНИКА/ЗАМОВНИКА, обрати розділ: «Створити звернення» та обрати звернення: «Звернення до саморегулівної організації».

Дивитись нижче:  2.  Інструкція  створення звернення до саморегулівної організації.

3. У «Зверненні до саморегулівної організації» обрати тип звернення «Верифікація сертифіката атестованої особи», обрати організацію, якій адресована заявка (Всеукраїнська громадська організація «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури») та заповнити персональні дані. Після заповнення звернення натиснути кнопку «Відправити».

4. Створене звернення потрапляє в розділ «Звернення до саморегулівної організації» в статусі «Чернетка», яке потрібно Сформувати, Підписати електронним підписом, Зареєструвати.

5. Після підтвердження вказаних в зверненні даних саморегулівною організацією статус зміниться на «Верифіковано» або «Відхилено».
     
У разі отримання статусу «Відхилено» - потрібно створити нове звернення до саморегулівної організації - враховуючи свої помилки.

ІІ. Подальша самостійна робота у ЄДЕССБ 

6. Після отримання статусу «Верифіковано», при повторному вході, після авторизації, в лівому меню доступний АРМ АТЕСТОВАНА ОСОБА, де інженеру технічного нагляду доступні такі дії:

- внесення відомостей про технічний нагляд на певному об’єкті. У разі успішного заповнення параметрів документа, система формує відповідний «Витяг»;

­- перегляд розділу «Перелік організацій, в які я доданий як атестована особа або співробітник», в якому розміщена таблиця «Перелік сертифікатів» для формування сертифіката. Цей розділ дозволяє, у разі неузгодженого з інженером технічного нагляду внесення даних про нього на певний об’єкт, сформувати «Заяву про не підтвердження»;

­- внесення «Повідомлення про призупинення технічного нагляду». Наявність такого Повідомлення без відповідної реакції Замовника, зокрема, не дозволить у подальшому ввести об’єкт у експлуатацію;

7. Формування «Звернення до саморегулівної організації» в розділі АРМ ЗАЯВНИКА/ЗАМОВНИКА електронної системи для осіб, які успішно пройшли «Верифікацію сертифіката атестованої особи»:

Внесення додаткових відомостей 
про зміну відомостей, зазначених у раніше поданих документах в саморегулівну організацію, яка видала сертифікат, виконавець зобов’язаний повідомити протягом п’яти робочих днів з дня настання таких змін та додати копії документів, засвідчені виконавцем, що підтверджують відповідні зміни.
(відповідно до пункту 7 Порядку проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затвердженого постановою КМУ від 23.05.2011 № 554) 

III. Підтримка

8. У разі виникнення питань атестованої особи щодо самостійної роботи та інформаційно-методичного забезпечення користувачів Реєстру будівельної діяльності на порталі ЄДЕССБ, рекомендуємо звертатися:

­- до Служби підтримки Дії - через електронну адресу: edesb_support@diia.gov.ua
- ­або до Служби підтримки користувачів ЄДЕССБ.
 

Інформація від Служби підтримки користувачів ЄДЕССБ,
розміщена в телеграм-каналі «ЄДЕССБ |Технагляд»:


«Будь ласка, перш ніж задавати питання ознайомтесь з наступними матеріалами, та впевніться, що там відсутні відповіді на Ваші запитання:

     1. 📚 База знань (https://docs.google.com/document/d/1tu6gbVCqpUqhVlSj08ojE8BHFF2fRls2DgLoXSGqu7Q/edit) з відповідями на типові питання користувачів (використовуйте зміст та пошук по ключовим словам через Cntrl+F).

     2. ✅ Інструкція (https://drive.google.com/file/d/1c6puXEO5o40FS-MISYtY0wVJohKDQOiJ/view) створення звернення до саморегулівної організації.

     3. 📹 Тренінг (https://www.youtube.com/watch?v=NbYhqs3ZwaM) для інженерів технічного нагляду.

     📩 Звернення опрацьовуються через електронну адресу support@e-construction.gov.ua або форму зворотного зв'язку (https://telegra.ph/%D0%86nstrukc%D1%96ya-stvorennya-zvernennya-do-tehn%D1%96chnoi-p%D1%96dtrimki-05-...) через електронний кабінет.

Звернення обробляються в порядку їх надходження.

     🔰 Для пришвидшення отримання відповіді на своє питання одразу просимо надавати одним повідомленням:

1) номер документа у текстовому форматі;

2) посилання на сторінку;

3) детальний опис проблеми; 

4) скриншот всього екрану.

     👮‍♂️Також, просимо ознайомитися з  Правилами групи (https://telegra.ph/Pravila-v-grup%D1%96-08-10) для ефективної роботи всіх її користувачів.

     

З повагою, Служба підтримки користувачів ЄДЕССБ»