«Гільдія інженерів технічного нагляду
за будівництвом об’єктів архітектури»Інформація про семінари з підвищення кваліфікації та іспити

УВАГА!!! Вартість за підвищення кваліфікації з 01 січня 2024 року становить 16 980 грн.

На виконання ст. 17 Закону України "Про архітектурну діяльність", в частині обов'язкового підвищення кваліфікації не рідше одного разу на п'ять років, тимчасово запроваджується дистанційне підвищення кваліфікації з використанням інтернет-зв'язку.

УВАГА! УВАГА! УВАГА! ШАНОВНІ ІНЖЕНЕРИ З ТЕХНІЧНОГО НАГЛЯДУ! 

Підвищення кваліфікації не рідше одного разу на п'ять років, означає "ДО" п'яти років, а не після. 

ВІДЛІК ІДЕ З ДАТИ ОТРИМАННЯ СВІДОЦТВА ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (тобто навчання), не з дати отримання сертифіката 
(Ви могли проходити підвищення кваліфікації на початку місяця, а сертифікат виданий в кінці місця, після винесення рішення про атестацію).

Дату проходження підвищення кваліфікації ви можете подивитись  на Порталі Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва м. КИЇВ - будівлі та споруди м. КИЇВ - будівлі та споруди 

Триває прийом заяв для участі у семінарі з короткострокового підвищення кваліфікації інженерів з технічного нагляду за будівництвом БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД, відповідно до ст. 17 Закону України від 20.05.1999 № 687-XIV "Про архітектурну діяльність". 

Дата навчання з 12 по 16 серпня 2024 р. Слідкуйте за об'явами на сайті, уточнюйте по телефону 067 443 72 32
Навчання проводиться дистанційно, через You Tube.

Зараховування до групи, надання рахунку та договору відбувається лише після отримання повного пакету документів (Новою поштою, або іншим, зручним для Вас, поштовим відправленням) не пізніше ніж за три робочі дні до початку навчання. 

У випадку неможливості формування групи, або з інших поважних причин Виконавець залишає за собою право перенесення послуг на іншу дату за погодженням з замовником.
Навчання проводиться онлайн через ресурс YouTube.

Детальнішу інформацію про семінар та умови участі у ньому можна дізнатися за тел.:  067 443 72 32м. КИЇВ - дороги
м. КИЇВ - дороги
м. КИЇВ - дороги 
На виконання ст. 17 Закону України "Про архітектурну діяльність", в частині обов'язкового підвищення кваліфікації не рідше одного разу на п'ять років, тимчасово запроваджується дистанційне підвищення кваліфікації з використанням інтернет-зв'язку.

Триває прийом заяв для участі у семінарі з короткострокового підвищення кваліфікації інженерів з технічного нагляду за будівництвом АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ,  відповідно до ст. 17 Закону України від 20.05.1999 № 687-XIV "Про архітектурну діяльність". 

Подавайте заяви та документи, слідкуйте за об'явами на сайті, уточнюйте по телефону. Можуть вноситися зміни. Дата навчання буде визначатись по мірі подання заяв та документів.

Навчання проводиться дистанційно, через You Tube. 

Зарахування до групи, надання рахунку та договору відбувається лише після отримання повного пакету документів (Новою поштою, або іншим, зручним для Вас, поштовим відправленням).

У випадку неможливості формування групи, або з інших поважних причин Виконавець залишає за собою право перенесення послуг на іншу дату за погодженням з замовником. 

Детальнішу інформацію про семінар та умови участі у ньому можна дізнатися за тел.:  067 443 72 32


м. КИЇВ - складання іспитів.  

Для складання іспиту після проходження курсів підвищення кваліфікації необхідно зареєструватися  за вказаним телефоном. Приїжджати на іспити лише після узгодження дати та часу складання. 

ІСПИТ проводиться згідно ГРАФІКА та попередньої реєстрації.  

Відповідальний виконавець окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створення об’єктів архітектури вносить плату за проведення професійної атестації перед проведенням іспиту в розмірі  1,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 01 січня поточного року, яка складає 4542,00 грн. Оплата за іспит проводиться особисто особою, яка має намір отримати сертифікат.

Реквізити для оплати за проведення професійної атестації

Детальнішу інформацію можна дізнатися за тел.: 067 338 03 49 Олена Іванівнам. ЛЬВІВ м. ЛЬВІВ

Триває прийом заяв для участі у семінарі з короткострокового підвищення кваліфікації за напрямом професійної атестації інженерів технічного нагляду за будівництвом БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД, відповідно до ст. 17 Закону України від 20.05.1999 №687-XIV "Про архітектурну діяльність". 

Дата навчання з 8 по 12 липня 2024. 
Можуть вноситися зміни, інформацію уточнюйте. 
Навчання проводиться дистанційно через YouTube.

Детальнішу інформацію про семінар та умови участі у ньому можна дізнатися за тел.: 067 674 77 84
та ел. адресою
2438845@ukr.net
м. ОДЕСА


м. ОДЕСА

м. ОДЕСА

м. ОДЕСА

Триває прийом заяв для участі у семінарі з короткострокового підвищення кваліфікації за напрямом професійної атестації інженерів технічного нагляду за будівництвом БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД, відповідно до ст. 17 Закону України від 20.05.1999 №687-XIV "Про архітектурну діяльність".

Дату навчання уточнюйте.
Навчання проводиться дистанційно (You Tube) через офіс у м. Києві, можно звертатись напряму до Київського офісу, контакти дивіться вище.

Детальнішу інформацію про семінари та умови участі у ньому можна дізнатися за тел.: 067 658 78 85
та ел. адресою 7051655@ukr.net


м. ДНІПРО

Триває прийом заяв для участі у семінарі з короткострокового підвищення кваліфікації за напрямом професійної атестації інженерів технічного нагляду за будівництвом БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД, відповідно до ст. 17 Закону України від 20.05.1999 №687-XIV "Про архітектурну діяльність". Дату навчання дивіться в інформації київського офісу (вище) та уточнюйте. 

Детальнішу інформацію про семінари та умови участі у них узнавайте за тел.: 0974578502, 0667025605 та ел.адресою: genglik@gmail.com

Пакет документів подається за адресою: м. Дніпро, просп. Олександра Поля, 14 (вхід із сторони вул.Ульянова).

Навчання проводиться дистанційно (You Tube) через офіс у м. Києві, конт. тел. 067 443 72 32  


м. ХАРКІВ

Триває прийом заяв  для участі у семінарі з підвищення кваліфікації за напрямом професійної атестації інженерів з технічного нагляду за будівництвом БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД, відповідно до ст.17 Закону України "Про архітектурну діяльність". Дату навчання дивіться в інформації київського офісу (вище) та уточнюйте. 

Детальнішу інформацію про семінари та умови участі у ньому можно дізнатись за тел. 097 274 36 87 та ел. адресою : mail: 7322511@ukr.net

Навчання проводиться дистанційно (You Tube) через офіс у м. Києві, конт. тел. 067 443 72 32